KONST / Litografier / Färglitografi 11031601
nr 1103 1601
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Färglitografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 88/99, signerad, motivet: 65x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:31:13
24/4 17:06:21
700 kr
24/4 18:26:13